English  
Ana Sayfa Hakkımızda  Markalarımız Haberler Online Mağaza İletişim
 
 
SEA HAWK Sea Hawk Zehirli Boyaları West İstanbul Marina´da
Performansıyla tekne sahiplerini ve uygulayıcıları hayranlık içerisinde bırakan Sea Hawk zehirli boyaları West İstanbul Marina'da büyük avantajlar sağlıyor.

West İstanbul Marina ile Sea Hawk arasında yapılan iş birlikteliği anlaşmasına göre Sea Hawk zehirli boyaları tercih edildiğinde West İstanbul Marina malzemeli işçilik hizmetlerinde %10 indirim imkanı sunuyor.

Ayrıca kampanya süresince West İstanbul Marina çekek hizmetlerinde aşağıdaki kampanya koşullarını uygulayacaktır.
  • Çekme/ Atma 5 Euro/m²
  • Yıllık sözleşmeli yatlara 15 gün sözleşmesiz yatlara 7 gün ücretsiz kara park
Daha fazla bilgi için West İstanbul Marina ile iletişime geçebilirsiniz. Adres: Yakuplu Marmara Mah. Ulusum Cad. No:28 Beylikdüzü / İstanbul TEL: +90 212 850 22 00
OCEANAIR
Oceanair ıslanan tuvalet kağıtlarını su geçirmez ürünü DRYROLL ile koruyor. DRYROLL kapalı iken su geçirmeyen, otomatik çalışabilen, hijyenik, yüzeye veya panel içine basitçe monte edilebilir yeni bir ürün. Kapağını kapatın ve tuvalet kağıdınız hep kuru kalsın.
TORQEEDO
Torqeedo, elektrikli kıçtan takma motorunuzu satın almadan önce denemek ister misiniz? Sizi İstanbul Pendik’teki Marintürk Marina’ da bulunan mağazamıza davet ediyoruz. Travel 1003 modelini Torqeedo botumuz ile deneyerek keyfini çıkartabilirsiniz. Cruise modelleri ile ilgili bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
WHISPER POWER
Whisper power, akıllı enerji çözümleri sunuyor. Ürün portföyü artık sadece jeneratörler ile sınırlı değil; aküler, akü şarjerleri, invertörler ve motordan tahrikli alternatör vb. komple sistemlerin yanı sıra çevre dostu projeler ile ilgileniyorsanız, Whisper Power’ ın size özel bir çözümü mutlaka vardır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
HALYARD
Halyard, 25 yıldır her boyda ve tipte yatlara özel, LR klas onaylı eksoz sistemleri tasarlayıp üretiyor. Halyard’ın geliştirdiği yeni Puregen sistemi jeneratörden çıkan kurumu yok ediyor. Puregen 40kW -500 kW arası jeneratörler için uygulanabiliyor. Sistem eksoz gazının bir ısıtıcıdan geçirilerek katalizör kaplı seramik filtre tarafından tamamen yanmasını sağlıyor. Seramik filtre ısıtıcı tarafından sürekli temizlendiğinden altı ayda bir fitrenin ters çevrilmesi bakım için yeterli oluyor. Eksoz sisteminde 2.5-10 mbar basınç artışı oluyor.
 
Deka Marin Deniz Malzemeleri Tic. A.Ş. ©2012