English  
Ana Sayfa Hakkımızda  Markalarımız Haberler Online Mağaza İletişim
 
 

Deka Marin, deniz sektöründe eksikliği olan ürünlerin ve markaların sektörümüze kazandırılması amacı ile 2009 yılının ikinci yarısında kurulmuştur.

Firma kurulmasının üzerinden çok kısa bir zaman geçmesine rağmen temsilcisi olduğu 60´ın üzerinde firma ve geniş stokları ile kısa sürede sektörün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.

Türkiye temsilciliğini üstlenmiş olduğumuz markaların başlıcaları Sea Hawk Paints, Maxwell, Oceanair, Aquadrive, Wallas, Teak Wonder, Planus, Magnum Energy, Promariner, Scanstrut, Wiworld, Taylor Made, Shurhold, Hubbel, Secumar, Balmar, Dynawat, TMC, Nautilus, Springfield, Tellarini Pompe, Mavi Mare, Spurs, Glomex, Fusion Audio, Buell Horns, I2 Systems, Gimex, Dickinson, Norcold, Manship olarak sıralanabilir.

Deka Marin olarak hedefimiz kısa zamanda Türkiye sınırlarını aşarak bulunduğumuz coğrafyada önemli bir tedarikçi haline gelmektir. Bu amaç ile Sea Hawk ,Teak Wonder ve Promariner gibi ürünlerin geniş bir coğrafyada bölge distribütörü olmuş durumdayız.

Deka Marin, sektörün talep etmiş olduğu tüm ürünleri stoğunda tutarken ağırlıklı olarak teknik bilgi ve tecrübe gerektiren ürünleri bünyesinde bulundurmayı amaç edinmiştir. Firma personeli ağırlıklı olarak yat inşa ve malzeme konusunda deneyimli kişilerden oluşmuş olup, alışılmış satış personeli tanımının dışında teknik destek konusunda gerekli yeterliliğe sahiptir.

Amacımız tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını yerinde tespit edip ihtiyaca göre çözüm üreterek pazarda bilinir ve vazgeçilmez bir tedarikçi olma yolunda ilerlemektedir.

 
Deka Marin Deniz Malzemeleri Tic. A.Ş. ©2012